SPARTANS

Zapraszamy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-15 17:01:27

spozo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 5
Punktów :   

System

witam w imieniu spozo ( brat )
mówił mi żebym coś tu napisał....
ponieważ B.J. spozo narzekał do admina  ze tu jest zle zrobiona administracja czy coś takiego postanowiłem zrobić małą "misje" czy jak to można nazwać. 
wszystko polega na tym aby wspólnie zrobić ( z członkami całej gildii) regulamin , procedury i system kar.
Ponieważ regulamin ...  dotyczy się wszystkich to każdy ma prawo składać ewentualne apelacje o zmianę, dodanie lub usuniecie  pewnego punktu regulaminu...
dzięki temu będzie lepiej albo gorzej to już  zależy co z tego skroimy
mam nadzieje ze to wszystko wyjdzie . propozycje tego wszystkiego napisze spozo .
z poważaniem nie całkiem B.J. spozo

Offline

 

#2 2009-06-15 17:20:30

Xerxes

Administrator

5321265
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: System

Świetny pomysł tylko style strony mi sie nie podoba bo małe litery i turudniej sie przemieszczac dla innych


                                               Winner "Spartans" Winner                                              

Siema jestem Adi   


ADMIN-Założyciel

Offline

 

#3 2009-06-15 18:03:05

spozo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: System

wiec zaczynamy
regulamin podstawowy
1 nie przebijamy siebie na licytacji
2 nie atakujemy siebie
3 wpłacamy złoto regularnie 
4 bierzemy czynny udział w grze

tak zwane okienka
#2
członek gildii może zaatakować sojusznika wyłącznie za pozwoleniem atakowanego
#3
członek ma prawo nie wpłacać na gildie podczas jego braku w grze które zostanie wcześniej usprawiedliwione
#4
członek ma prawo nie brać  udziału w grze spowodowane nieobecnością 
jeżeli ja wcześniej usprawiedliwi

co robimy gdy;
zostaniesz przebity na aukcji przez członka gildii:
...za przebijanie sie na aukcji członek poszkodowany ma prawo to zgłosić to przełożonym.
jesli zostaniemy zakatowani przez sojusznika:
...za atak na członka własnej gildii oraz  sojuszu członek poszkodowany ma prawo  to zgłosić to przełożonym.
kiedy zostaniesz wywalony z gildii :
ewentualne usprawiedliwienie jeżeli czas po wywaleniu nie przekroczył 10 dni oraz wznowienie podania i podania 2 krotnej sumy wpłat. po 10 dnia  nie masz prawa składania podania ponownie. 



Kary
1 za przebicie na aukcji sojusznika kara w wysokości kwoty którą się przebiło oraz ranga w dół
2 za  zaatakowanie  sojusznika kara pieniezna w wysokości 1k a co każdy następny atak 2x więcej.
3 za niewpłacanie pieniędzy (anie grosza na gildie ) członek zostanie obciążony kosztem w wysokości 10 rat
oraz kara administratorska
4 za nie przebywanie w grze przez max 2 tygodnie bez poinformowania o tym mistrza lub admina, degradacja do najniższej rangi, jeżeli powtórzy się to ten sam okres członek zostaje wywalony z gildii

Admin oraz mistrz ma obowiązek podania przyczyny kary.

Korzystanie z budynków:
Magazyn
każdy członek ma prawo korzystania z  wszystkich funkcji ( wkłada i zabiera )
jeżeli wkładasz przedmiot możesz go bezpłatnie odebrać  z magazynu jeżeli zaś chce zabrać nieswój przedmiot ma obowiązek wpłaty na gildie min. 1k 
wszystkie czynności są notowane wiec będzie wiadomo czy ktoś nie wpłacił.


jeszcze zrobię rozbudowany ale  nie dziś

Ostatnio edytowany przez spozo (2009-06-15 19:11:52)

Offline

 
Copyright By Xerxes

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa-jaslo.pun.pl www.juveniaglzy.pun.pl www.rosz.pun.pl www.rangerspl.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl